Pinterest Widget (2.1.0) - en to ro translation catalogue (39 entries)

en: Language
ro: Limba

en: Size
ro: Mărime

en: Name
ro: Nume

en: Preview
ro: Previzualizare

en: Small
ro: Mic

en: Large
ro: Mare

en: Node type
ro: Tip nod

en: Header
ro: Cap

en: Custom
ro: Personalizat

en: Medium
ro: Mediu

en: Configuration
ro: Configurație

en: Profile
ro: Profil

en: Full name
ro: Numele complet

en: English
ro: Engleză

en: French
ro: Franceză

en: Italian
ro: Italiană

en: Spanish
ro: Spaniolă

en: Japanese
ro: Japoneză

en: Korean
ro: Coreană

en: Features
ro: Caracteristici

en: Sidebar
ro: Bară laterală

en: Czech
ro: Cehă

en: Danish
ro: Daneză

en: Dutch
ro: Olandeză

en: Finnish
ro: Finlandeză

en: German
ro: Germană

en: Greek
ro: Greacă

en: Hungarian
ro: Maghiară

en: Indonesian
ro: Indoneziană

en: Polish
ro: Poloneză

en: Romanian
ro: Română

en: Russian
ro: Rusă

en: Slovak
ro: Slovacă

en: Swedish
ro: Suedeză

en: Turkish
ro: Turcă

en: About
ro: Despre

en: Ukrainian
ro: Ucraineană

en: Vietnamese
ro: Vietnameză

en: Hide description
ro: Ascundeți descrierea
