Pinterest Widget (2.1.0) - en to sv translation catalogue (46 entries)

en: Language
sv: Språk

en: Size
sv: Storlek

en: Name
sv: Namn

en: Preview
sv: Förhandsgranska

en: Small
sv: Liten

en: Large
sv: Stor

en: Node type
sv: Typ av nod

en: Header
sv: Sidhuvud

en: Custom
sv: Anpassad

en: Medium
sv: Mellan

en: Configuration
sv: Konfiguration

en: Security
sv: Säkerhet

en: Square
sv: Ruta

en: Profile
sv: Profil

en: Full name
sv: Fullständigt namn

en: English
sv: Engelska

en: French
sv: Franska

en: Italian
sv: Italienska

en: Spanish
sv: Spanska

en: Japanese
sv: Japanska

en: Korean
sv: Koreanska

en: Features
sv: Funktioner

en: Sidebar
sv: Sidospalt

en: Czech
sv: Tjeckiska

en: Danish
sv: Danska

en: Dutch
sv: Holländska

en: Finnish
sv: Finska

en: German
sv: Tyska

en: Greek
sv: Grekiska

en: Hungarian
sv: Ungerska

en: Indonesian
sv: Indonesiska

en: Norwegian
sv: Norska

en: Polish
sv: Polska

en: Portuguese
sv: Portugisiska

en: Romanian
sv: Rumänska

en: Russian
sv: Ryska

en: Slovak
sv: Slovakiska

en: Swedish
sv: Svenska

en: Turkish
sv: Turkiska

en: About
sv: Om

en: Thai
sv: Thailändska

en: Ukrainian
sv: Ukrainska

en: Vietnamese
sv: Vietnamesiska

en: Board
sv: Anslagstavla

en: Hide description
sv: Dölj beskrivning

en: Configure Metatag defaults.
sv: Konfigurera standardinställningar för meta-taggar.
