Pinterest Widget (2.1.0) - en to tr translation catalogue (45 entries)

en: Language
tr: Dil

en: Size
tr: Boyut

en: Name
tr: İsim

en: Preview
tr: Ön izleme

en: Small
tr: Küçük

en: Large
tr: Büyük

en: Node type
tr: Düğüm tipi

en: Header
tr: Üst bilgi

en: Custom
tr: Özel

en: Medium
tr: Orta

en: Configuration
tr: Yapılandırma

en: Security
tr: Güvenlik

en: Square
tr: Kare

en: Profile
tr: Profil

en: Full name
tr: Tam ad

en: English
tr: İngilizce

en: French
tr: Fransızca

en: Italian
tr: İtalyanca

en: Spanish
tr: İspanyolca

en: Japanese
tr: Japonca

en: Korean
tr: Korece

en: Features
tr: Özellikler

en: Sidebar
tr: Kenar Çubuğu

en: Czech
tr: Çekçe

en: Danish
tr: Danca

en: Dutch
tr: Hollandaca

en: Finnish
tr: Fince

en: German
tr: Almanca

en: Greek
tr: Yunanca

en: Hungarian
tr: Macarca

en: Indonesian
tr: Endonezya dili

en: Norwegian
tr: Norveççe

en: Polish
tr: Lehçe

en: Portuguese
tr: Portekizce

en: Romanian
tr: Rumence

en: Russian
tr: Rusça

en: Slovak
tr: Slovakça

en: Swedish
tr: İsveççe

en: Turkish
tr: Türkçe

en: About
tr: Hakkında

en: Follow
tr: İzle

en: Thai
tr: Tay dili

en: Ukrainian
tr: Ukraynaca

en: Vietnamese
tr: Vietnamca

en: Hide description
tr: Açıklamayı gizle
