Pinterest Widget (2.1.0) - en to am translation catalogue (30 entries)

en: Language
am: ቋንቋ

en: Name
am: ስም

en: Preview
am: ቅድመ እይታ

en: Header
am: ራስጌ

en: Custom
am: ብጁ

en: Medium
am: መካከለኛ

en: English
am: እግሊዝኛ

en: French
am: ፈረንሳይኛ

en: Italian
am: ጣሊያንኛ

en: Spanish
am: ስፓኒሽ

en: Japanese
am: ጃፓንኛ

en: Korean
am: ኮሪያኛ

en: Czech
am: ቼክኛ

en: Danish
am: ዳንሽ

en: Dutch
am: ደች

en: Finnish
am: ፊንላንድኛ

en: German
am: ጀርመንኛ

en: Greek
am: ግሪክኛ

en: Hungarian
am: ሃንጋሪኛ

en: Indonesian
am: ኢንዶኒዠኛ

en: Polish
am: ፖላንድኛ

en: Romanian
am: ሮማኒያንኛ

en: Russian
am: ራሽኛ

en: Slovak
am: ስሎቫክኛ

en: Swedish
am: ስዊድንኛ

en: Turkish
am: ቱርክኛ

en: Thai
am: ታሂ

en: Tagalog
am: ታጋሎግ

en: Ukrainian
am: ዩክሬንኛ

en: Vietnamese
am: ቪየትናምኛ
