Pinterest Widget (2.1.0) - en to ar translation catalogue (44 entries)

en: Language
ar: اللغة

en: Size
ar: الحجم

en: Name
ar: الاسم

en: Preview
ar: معاينة

en: Small
ar: صغير

en: Large
ar: كبير

en: Node type
ar: نوع العقدة

en: Header
ar: الترويسة

en: Custom
ar: مخصّص

en: Medium
ar: متوسط

en: Configuration
ar: الضبط

en: Security
ar: الأمن والحماية

en: Square
ar: ميدان

en: Profile
ar: ملفات المستخدمين

en: Full name
ar: الاسم الكامل

en: English
ar: إنجليزية

en: French
ar: فرنسية

en: Italian
ar: إيطالية

en: Spanish
ar: إسبانية

en: Japanese
ar: يابانية

en: Korean
ar: كورية

en: Features
ar: الخصائص

en: Sidebar
ar: الشريط الجانبي

en: Czech
ar: تشيكية

en: Danish
ar: دنماركية

en: Dutch
ar: هولندية

en: Finnish
ar: فنلندية

en: German
ar: ألمانية

en: Greek
ar: يونانية

en: Hungarian
ar: مجرية

en: Indonesian
ar: إندونيسية

en: Polish
ar: بولندية

en: Romanian
ar: رومانية

en: Russian
ar: روسية

en: Slovak
ar: سلوفاكية

en: Swedish
ar: سويدية

en: Turkish
ar: تركية

en: About
ar: حول

en: Thai
ar: تايلندية

en: Tagalog
ar: تاجالية

en: Ukrainian
ar: أوكرانية

en: Vietnamese
ar: فيتنامية

en: Board
ar: المنتدى

en: Hide description
ar: إخفاء الوصف
