Pinterest Widget (2.1.0) - en to az translation catalogue (19 entries)

en: Language
az: Dil

en: Size
az: Ölçü

en: Name
az: Ad

en: Preview
az: Önizləmə

en: Small
az: Balaca

en: Large
az: Böyük

en: Node type
az: Nod tipi

en: Header
az: Başlıq

en: Custom
az: Seçilmiş

en: Medium
az: Orta

en: Configuration
az: Konfiqurasiya

en: Security
az: Təhlükəsizlik

en: Square
az: Kvadrat

en: English
az: İngilis

en: Spanish
az: İspan

en: Sidebar
az: Yan panel

en: German
az: Alman

en: About
az: Haqqında

en: Hide description
az: Təsviri gizlədin
