Pinterest Widget (2.1.0) - en to bg translation catalogue (36 entries)

en: Language
bg: Език

en: Size
bg: Размер

en: Name
bg: Име

en: Preview
bg: Предварителен преглед

en: Small
bg: Малък

en: Large
bg: Голям

en: Header
bg: Заглавна зона

en: Custom
bg: Персонализиран

en: Medium
bg: Среда

en: Configuration
bg: Конфигурация на сайта

en: Profile
bg: Профил

en: English
bg: Английски

en: French
bg: Френски

en: Italian
bg: Италиански

en: Spanish
bg: Испански

en: Japanese
bg: Японски

en: Korean
bg: Корейски

en: Czech
bg: Чешки

en: Danish
bg: Датски

en: Dutch
bg: Холандски

en: Finnish
bg: Фински

en: German
bg: Немски

en: Greek
bg: Гръцки

en: Hungarian
bg: Унгарски

en: Indonesian
bg: Индонезийски

en: Norwegian
bg: Норвежски

en: Polish
bg: Полски

en: Romanian
bg: Румънски

en: Russian
bg: Руски

en: Slovak
bg: Словашки

en: Swedish
bg: Шведски

en: Turkish
bg: Турски

en: Thai
bg: Тайландски

en: Tagalog
bg: Тагалог

en: Ukrainian
bg: Украински

en: Vietnamese
bg: Виетнамски
