Pinterest Widget (2.1.0) - en to bs translation catalogue (9 entries)

en: Language
bs: Jezik

en: Size
bs: Veličina

en: Name
bs: Ime

en: Preview
bs: Pregled

en: Node type
bs: Tip noda

en: Custom
bs: Prilagođen

en: Medium
bs: Srednje

en: Profile
bs: Profil

en: English
bs: Engleski
