Pinterest Widget (2.1.0) - en to ca translation catalogue (44 entries)

en: Language
ca: Llengua

en: Size
ca: Mida

en: Name
ca: Nom

en: Preview
ca: Previsualitza

en: Small
ca: Petit

en: Large
ca: Gran

en: Node type
ca: Tipus de node

en: Header
ca: Capçalera

en: Custom
ca: Personalitzat

en: Medium
ca: Mitjana

en: Configuration
ca: Configuració

en: Security
ca: Seguretat

en: Square
ca: Quadrat

en: Profile
ca: Perfil

en: Full name
ca: Nom complet

en: English
ca: Anglès

en: French
ca: Francès

en: Italian
ca: Italià

en: Spanish
ca: Espanyol

en: Japanese
ca: Japonès

en: Korean
ca: Coreà

en: Features
ca: Funcionalitats

en: Sidebar
ca: Barra lateral

en: Czech
ca: Txec

en: Danish
ca: Danès

en: Dutch
ca: Holandès

en: Finnish
ca: Finès

en: German
ca: Alemany

en: Greek
ca: Grec

en: Hungarian
ca: Hongarès

en: Indonesian
ca: Indonesi

en: Polish
ca: Polonès

en: Romanian
ca: Romanès

en: Russian
ca: Rus

en: Slovak
ca: Eslovac

en: Swedish
ca: Suec

en: Turkish
ca: Turc

en: About
ca: Detalls

en: Thai
ca: Tailandès

en: Tagalog
ca: Tagalo

en: Ukrainian
ca: Ucraïnès

en: Vietnamese
ca: Vietnamita

en: Hide description
ca: Amaga la descripció

en: Configure Metatag defaults.
ca: Configureu els valors predeterminats del Metatag.
