Pinterest Widget (2.1.0) - en to cy translation catalogue (35 entries)

en: Language
cy: Iaith

en: Size
cy: Maint

en: Name
cy: Enw

en: Preview
cy: Rhagolwg

en: Small
cy: Bach

en: Large
cy: Mawr

en: Node type
cy: Math o nod

en: Header
cy: Pennawd

en: Custom
cy: Addasu

en: Medium
cy: Canolig

en: Configuration
cy: Ffurfweddiad

en: Profile
cy: Proffil

en: Full name
cy: Enw llawn

en: English
cy: Saesneg

en: French
cy: Ffrangeg

en: Italian
cy: Eidaleg

en: Spanish
cy: Sbaeneg

en: Japanese
cy: Siapaneg

en: Korean
cy: Corëeg

en: Czech
cy: Tsiecaidd

en: Danish
cy: Daneg

en: Dutch
cy: Iseldireg

en: Finnish
cy: Ffinneg

en: German
cy: Almaeneg

en: Greek
cy: Groeg

en: Hungarian
cy: Hwngareg

en: Indonesian
cy: Indoneseg

en: Polish
cy: Pwyleg

en: Romanian
cy: Rwmaneg

en: Russian
cy: Rwseg

en: Slovak
cy: Slofaceg

en: Swedish
cy: Swedeg

en: Turkish
cy: Tyrceg

en: Ukrainian
cy: Wcreineg

en: Vietnamese
cy: Fietnameg
