Pinterest Widget (2.1.0) - en to da translation catalogue (42 entries)

en: Language
da: Sprog

en: Size
da: Størrelse

en: Name
da: Navn

en: Preview
da: Gennemse

en: Small
da: Lille

en: Large
da: Stor

en: Node type
da: Indholdstype

en: Header
da: Overskrift

en: Custom
da: Tilpasset

en: Configuration
da: Indstillinger

en: Security
da: Sikkerhed

en: Square
da: Kvadrat

en: Profile
da: Profil

en: Full name
da: Fulde navn

en: English
da: Engelsk

en: French
da: Fransk

en: Italian
da: Italiensk

en: Spanish
da: Spansk

en: Japanese
da: Japansk

en: Korean
da: Koreansk

en: Czech
da: Tjekkisk

en: Danish
da: Dansk

en: Dutch
da: Hollandsk

en: Finnish
da: Finsk

en: German
da: Tysk

en: Greek
da: Græsk

en: Hungarian
da: Ungarsk

en: Indonesian
da: Indonesisk

en: Norwegian
da: Norsk

en: Polish
da: Polsk

en: Portuguese
da: Portugisisk

en: Romanian
da: Rumænsk

en: Russian
da: Russisk

en: Slovak
da: Slovakisk

en: Swedish
da: Svensk

en: Turkish
da: Tyrkisk

en: About
da: Om

en: Follow
da: Følg

en: Ukrainian
da: Ukrainsk

en: Vietnamese
da: Vietnamesisk

en: Board
da: Forum

en: Hide description
da: Skjul beskrivelse
