Pinterest Widget (2.1.0) - en to el translation catalogue (17 entries)

en: Language
el: Γλώσσα

en: Size
el: Μέγεθος

en: Name
el: Όνομα

en: Preview
el: Προεπισκόπηση

en: Small
el: Μικρό

en: Large
el: Μεγάλο

en: Node type
el: Τύπος κόμβου

en: Header
el: Κεφαλίδα

en: Custom
el: Προσαρμοσμένο

en: Medium
el: Μέσο

en: Configuration
el: Παραμετροποίηση

en: Profile
el: Προφίλ

en: Full name
el: Πλήρες όνομα

en: Features
el: Χαρακτηριστικά

en: Sidebar
el: Πλευρική ζώνη

en: Greek
el: Ελληνικά

en: About
el: Περί
