Pinterest Widget (2.1.0) - en to es translation catalogue (47 entries)

en: Language
es: Idioma

en: Size
es: Tamaño

en: Name
es: Nombre

en: Preview
es: Vista previa

en: Small
es: Pequeño

en: Large
es: Grande

en: Node type
es: Tipo de nodo

en: Header
es: Encabezado

en: Custom
es: Personalizado

en: Medium
es: Medio

en: Configuration
es: Configuración

en: Security
es: Seguridad

en: Square
es: Cuadrado

en: Profile
es: Perfil

en: Full name
es: Nombre completo

en: English
es: Inglés

en: French
es: Francés

en: Italian
es: Italiano

en: Spanish
es: Español

en: Japanese
es: Japonés

en: Korean
es: Coreano

en: Features
es: Características

en: Sidebar
es: Barra lateral

en: Czech
es: Checo

en: Danish
es: Danés

en: Dutch
es: Holandés

en: Finnish
es: Finlandés

en: German
es: Alemán

en: Greek
es: Griego

en: Hungarian
es: Húngaro

en: Indonesian
es: Indonesio

en: Norwegian
es: Noruego

en: Polish
es: Polaco

en: Portuguese
es: Portugués

en: Romanian
es: Rumano

en: Russian
es: Ruso

en: Slovak
es: Eslovaco

en: Swedish
es: Sueco

en: Turkish
es: Turco

en: About
es: Acerca de

en: Image width
es: Anchura de imagen

en: Thai
es: Tailandés

en: Tagalog
es: Tagalo

en: Ukrainian
es: Ucraniano

en: Vietnamese
es: Vietnamita

en: Hide description
es: Esconder descripción

en: Configure Metatag defaults.
es: Configure los Metatag por defecto.
