Pinterest Widget (2.1.0) - en to fil translation catalogue (9 entries)

en: Language
fil: Wika

en: Name
fil: Pangalan

en: Preview
fil: Masdan muna

en: Header
fil: Ulunan

en: Medium
fil: Katamtaman

en: Configuration
fil: Pagsasa-ayos

en: English
fil: Ingles

en: Czech
fil: Tsek

en: German
fil: Aleman
