Pinterest Widget (2.1.0) - en to fr translation catalogue (47 entries)

en: Language
fr: Langue

en: Size
fr: Taille

en: Name
fr: Nom

en: Preview
fr: Aperçu

en: Small
fr: Petit

en: Large
fr: Grand

en: Node type
fr: Type de nœud

en: Header
fr: Entête

en: Custom
fr: Personnalisé

en: Medium
fr: Moyen

en: Security
fr: Sécurité

en: Square
fr: Carré

en: Profile
fr: Profil

en: Full name
fr: Nom complet

en: English
fr: Anglais

en: French
fr: Français

en: Italian
fr: Italien

en: Spanish
fr: Espagnol

en: Japanese
fr: Japonais

en: Korean
fr: Coréen

en: Features
fr: Fonctionnalités

en: Sidebar
fr: Barre latérale

en: Czech
fr: Tchèque

en: Danish
fr: Danois

en: Dutch
fr: Néerlandais

en: Finnish
fr: Finlandais

en: German
fr: Allemand

en: Greek
fr: Grec

en: Hungarian
fr: Hongrois

en: Indonesian
fr: Indonésien

en: Norwegian
fr: Norvégien

en: Polish
fr: Polonais

en: Portuguese
fr: Portugais

en: Romanian
fr: Roumain

en: Russian
fr: Russe

en: Slovak
fr: Slovaque

en: Swedish
fr: Suédois

en: Turkish
fr: Turque

en: About
fr: À propos

en: Image width
fr: Largeur de l'image

en: Follow
fr: Suivre

en: Thai
fr: Thaïlandais

en: Ukrainian
fr: Ukrainien

en: Vietnamese
fr: Vietnamien

en: Portuguese (Brazil)
fr: Portugais (Brésil)

en: Hide description
fr: Masquer la description

en: Configure Metatag defaults.
fr: Configurer les balises meta par défaut.
