Pinterest Widget (2.1.0) - en to hr translation catalogue (39 entries)

en: Language
hr: Jezik

en: Size
hr: Veličina

en: Name
hr: Naziv

en: Preview
hr: Pregled

en: Small
hr: Mala

en: Large
hr: Velika

en: Node type
hr: Vrsta node-a

en: Header
hr: Zaglavlje

en: Custom
hr: Prilagođeno

en: Medium
hr: Srednji

en: Configuration
hr: Postavke

en: Profile
hr: Profil

en: Full name
hr: Puno ime

en: English
hr: Engleski

en: French
hr: Francuski

en: Italian
hr: Italijanski

en: Spanish
hr: Španjolski

en: Japanese
hr: Japanski

en: Korean
hr: Korejski

en: Features
hr: Značajke

en: Czech
hr: Češki

en: Danish
hr: Danski

en: Dutch
hr: Nizozemski

en: Finnish
hr: Finski

en: German
hr: Njemački

en: Greek
hr: Grčki

en: Hungarian
hr: Mađarski

en: Indonesian
hr: Indonezijski

en: Polish
hr: Poljski

en: Romanian
hr: Rumunjski

en: Russian
hr: Ruski

en: Slovak
hr: Slovački

en: Swedish
hr: Švedski

en: Turkish
hr: Turski

en: About
hr: Opis

en: Thai
hr: Tajlandski

en: Tagalog
hr: Tagaloški

en: Ukrainian
hr: Ukrajinski

en: Vietnamese
hr: Vijetnamski
