Pinterest Widget (2.1.0) - en to hu translation catalogue (48 entries)

en: Language
hu: Nyelv

en: Size
hu: Méret

en: Name
hu: Név

en: Preview
hu: Előnézet

en: Small
hu: Kicsi

en: Large
hu: Nagy

en: Node type
hu: Tartalomtípus

en: Header
hu: Fejléc

en: Custom
hu: Egyéni

en: Medium
hu: Közepes

en: Configuration
hu: Beállítás

en: Security
hu: Biztonság

en: Square
hu: Négyzet

en: Profile
hu: Profil

en: Full name
hu: Teljes név

en: English
hu: angol

en: French
hu: francia

en: Italian
hu: olasz

en: Spanish
hu: spanyol

en: Japanese
hu: japán

en: Korean
hu: koreai

en: Features
hu: Jellemzők

en: Sidebar
hu: Oldalsáv

en: Czech
hu: cseh

en: Danish
hu: dán

en: Dutch
hu: holland

en: Finnish
hu: finn

en: German
hu: német

en: Greek
hu: görög

en: Hungarian
hu: magyar

en: Indonesian
hu: indonéz

en: Norwegian
hu: norvég

en: Polish
hu: lengyel

en: Portuguese
hu: portugál

en: Romanian
hu: román

en: Russian
hu: orosz

en: Slovak
hu: szlovák

en: Swedish
hu: svéd

en: Turkish
hu: török

en: About
hu: Leírás

en: Image width
hu: Kép szélesség

en: Follow
hu: Követés

en: Thai
hu: thaiföldi

en: Ukrainian
hu: ukrán

en: Vietnamese
hu: vietnámi

en: Board
hu: Tábla

en: Hide description
hu: Leírás elrejtése

en: Configure Metatag defaults.
hu: <em>Metatag</em> modul alapértelmezéseinek kezelése.
