Pinterest Widget (2.1.0) - en to jv translation catalogue (29 entries)

en: Language
jv: Basa

en: Size
jv: Ukuran

en: Name
jv: Jeneng

en: Preview
jv: Tudhuhnā

en: Small
jv: Cilik

en: Large
jv: Gedhe

en: Node type
jv: Tipe node

en: Custom
jv: Kostum

en: Medium
jv: Sedheng

en: Configuration
jv: Pangaturan

en: Security
jv: Jagabaya

en: Profile
jv: Profil

en: English
jv: Basa Inggris

en: French
jv: Basa Prancis

en: Italian
jv: Basa Italia

en: Spanish
jv: Basa Spanyol

en: Japanese
jv: Basa Jepang

en: Korean
jv: Basa Korea

en: Danish
jv: Denmark

en: Dutch
jv: Belanda

en: Greek
jv: Yunani

en: Hungarian
jv: Hungaria

en: Indonesian
jv: Basa Indonesia

en: Russian
jv: Russia

en: Slovak
jv: Slowakia

en: Swedish
jv: Swedia

en: About
jv: Ngenani

en: Thai
jv: Thailand

en: Vietnamese
jv: Vietnam
