Pinterest Widget (2.1.0) - en to kk translation catalogue (35 entries)

en: Language
kk: Тіл

en: Size
kk: Көлем

en: Name
kk: Аты

en: Preview
kk: Алдын-ала қарау

en: Small
kk: Кіші

en: Large
kk: Ірі

en: Header
kk: Үстіңгі деректеме

en: Custom
kk: Өзгертпелі

en: Medium
kk: Орташа

en: Profile
kk: Профиль

en: Full name
kk: Толық аты

en: English
kk: Ағылшын

en: French
kk: Француз

en: Italian
kk: Итальян

en: Spanish
kk: Испан

en: Japanese
kk: Жапон

en: Korean
kk: Корей

en: Czech
kk: Чех

en: Danish
kk: Дат

en: Dutch
kk: Голланд

en: Finnish
kk: Фин

en: German
kk: Неміс

en: Greek
kk: Грек

en: Hungarian
kk: Венгерлік

en: Indonesian
kk: Индонезиялық

en: Polish
kk: Полдық

en: Romanian
kk: Румындық

en: Russian
kk: Орыс

en: Slovak
kk: Словактық

en: Swedish
kk: Шведтік

en: Turkish
kk: Түрік

en: Thai
kk: Тай

en: Tagalog
kk: Тагал

en: Ukrainian
kk: Украин

en: Vietnamese
kk: Вьетнамша
