Pinterest Widget (2.1.0) - en to lv translation catalogue (41 entries)

en: Language
lv: Valoda

en: Size
lv: Izmērs

en: Name
lv: Nosaukums

en: Preview
lv: Priekšskatījums

en: Small
lv: Mazs

en: Large
lv: Liels

en: Node type
lv: Mezgla veids

en: Header
lv: Galvene

en: Custom
lv: Pielāgots

en: Medium
lv: Vidējs

en: Configuration
lv: Konfigurācija

en: Security
lv: Drošība

en: Square
lv: Kvadrāts

en: Profile
lv: Profils

en: Full name
lv: Pilns vārds

en: English
lv: Angļu

en: French
lv: Franču

en: Italian
lv: Itāļu

en: Spanish
lv: Spāņu

en: Japanese
lv: Japāņu

en: Korean
lv: Korejiešu

en: Sidebar
lv: Sānjosla

en: Czech
lv: Čehu

en: Danish
lv: Dāņu

en: Dutch
lv: Holandiešu

en: Finnish
lv: Somu

en: German
lv: Vācu

en: Greek
lv: Grieķu

en: Hungarian
lv: Ungāru

en: Indonesian
lv: Indonēziešu

en: Polish
lv: Poļu

en: Romanian
lv: Rumāņu

en: Russian
lv: Krievu

en: Slovak
lv: Slovāku

en: Swedish
lv: Zviedru

en: Turkish
lv: Turku

en: About
lv: Par

en: Follow
lv: Seko

en: Thai
lv: Tai

en: Ukrainian
lv: Ukraiņu

en: Vietnamese
lv: Vjetnamiešu
