Pinterest Widget (2.1.0) - en to mg translation catalogue (5 entries)

en: Language
mg: Teny

en: Header
mg: Lohan-pejy

en: Medium
mg: Antonony

en: Configuration
mg: Fanamboarana

en: English
mg: Anglisy
