Pinterest Widget (2.1.0) - en to mr translation catalogue (26 entries)

en: Language
mr: भाषा

en: Size
mr: आकार

en: Name
mr: नाव

en: Preview
mr: पुर्वदृश्य

en: Small
mr: लहान

en: Large
mr: मोठे

en: Node type
mr: धाग्याचा प्रकार

en: Configuration
mr: संरूपण

en: English
mr: इंग्लीश

en: French
mr: फ्रेंच

en: Italian
mr: इटॅलियन

en: Spanish
mr: स्पॅनिश

en: Japanese
mr: जॅपनीज

en: Korean
mr: कोरियन

en: Dutch
mr: डच

en: German
mr: जर्मन

en: Greek
mr: ग्रीक

en: Hungarian
mr: हंगेरियन

en: Indonesian
mr: इंडोनेशियन

en: Romanian
mr: रोमेनियन

en: Russian
mr: रशियन

en: Slovak
mr: स्लोवाक

en: Swedish
mr: स्वीडिश

en: Turkish
mr: टर्किश

en: Thai
mr: थाई

en: Ukrainian
mr: यूक्रेनियन
