Pinterest Widget (2.1.0) - en to nl translation catalogue (47 entries)

en: Language
nl: Taal

en: Size
nl: Grootte

en: Name
nl: Naam

en: Preview
nl: Voorbeeldweergave

en: Small
nl: Klein

en: Large
nl: Groot

en: Node type
nl: Node-type

en: Header
nl: Kop

en: Custom
nl: Aangepast

en: Medium
nl: Gemiddeld

en: Configuration
nl: Instellingen

en: Security
nl: Beveiliging

en: Square
nl: Vierkant

en: Profile
nl: Profiel

en: Full name
nl: Volledige naam

en: English
nl: Engels

en: French
nl: Frans

en: Italian
nl: Italiaans

en: Spanish
nl: Spaans

en: Japanese
nl: Japans

en: Korean
nl: Koreaans

en: Sidebar
nl: Zijbalk

en: Czech
nl: Tsjechisch

en: Danish
nl: Deens

en: Dutch
nl: Nederlands

en: Finnish
nl: Fins

en: German
nl: Duits

en: Greek
nl: Grieks

en: Hungarian
nl: Hongaars

en: Indonesian
nl: Indonesisch

en: Norwegian
nl: Noors

en: Polish
nl: Pools

en: Portuguese
nl: Portugees

en: Romanian
nl: Roemeens

en: Russian
nl: Russisch

en: Slovak
nl: Slowaaks

en: Swedish
nl: Zweeds

en: Turkish
nl: Turks

en: About
nl: Over

en: Image width
nl: Breedte afbeelding

en: Follow
nl: Volgen

en: Thai
nl: Thais

en: Ukrainian
nl: Oekraïens

en: Vietnamese
nl: Vietnamees

en: Hide description
nl: Beschrijving verbergen

en: General Configurations
nl: Algemene instellingen

en: Configure Metatag defaults.
nl: Standaardinstellingen van Metatag-module instellen.
