Pinterest Widget (2.1.0) - en to ps translation catalogue (25 entries)

en: Language
ps: ژبه

en: Size
ps: كچه

en: Name
ps: نوم

en: Preview
ps: مخليد

en: Header
ps: سرۍ

en: Custom
ps: خپلېخوښه

en: Medium
ps: منځنى

en: Configuration
ps: سازول

en: English
ps: انګرېزي

en: French
ps: فرانسوی

en: Italian
ps: اېټالوی

en: Spanish
ps: هسپانوی

en: Japanese
ps: جاپانی

en: Korean
ps: کوریایی

en: Greek
ps: یونانی

en: Indonesian
ps: اندونيزيایی

en: Polish
ps: پولنډی

en: Romanian
ps: رومانیایی

en: Russian
ps: روسی

en: Swedish
ps: سويډنی

en: Turkish
ps: تورکی

en: About
ps: په اړه

en: Thai
ps: تايلنډی

en: Ukrainian
ps: اوکرانی

en: Vietnamese
ps: ویتنامی
