Pinterest Widget (2.1.0) - en to ru translation catalogue (51 entries)

en: Language
ru: Язык

en: Size
ru: Размер

en: Name
ru: Название

en: Preview
ru: Предпросмотр

en: Small
ru: Маленький

en: Large
ru: Большой

en: Node type
ru: Тип материала

en: Header
ru: Шапка

en: Custom
ru: Собственная

en: Medium
ru: Средний

en: Configuration
ru: Конфигурация

en: Security
ru: Безопасность

en: Square
ru: Квадратный

en: Profile
ru: Профиль

en: Full name
ru: Полное имя

en: English
ru: Английский

en: French
ru: Французский

en: Italian
ru: Итальянский

en: Spanish
ru: Испанский

en: Japanese
ru: Японский

en: Korean
ru: Корейский

en: Features
ru: Особенности

en: Sidebar
ru: Боковая панель

en: Czech
ru: Чешский

en: Danish
ru: Датский

en: Dutch
ru: Голландский

en: Finnish
ru: Финский

en: German
ru: Немецкий

en: Greek
ru: Греческий

en: Hungarian
ru: Венгерский

en: Indonesian
ru: Индонезийский

en: Norwegian
ru: Норвежский

en: Polish
ru: Польский

en: Portuguese
ru: Португальский

en: Romanian
ru: Румынский

en: Russian
ru: Русский

en: Slovak
ru: Словацкий

en: Swedish
ru: Шведский

en: Turkish
ru: Турецкий

en: About
ru: Информация

en: Image width
ru: Ширина изображения

en: Follow
ru: Подписаться

en: Thai
ru: Тайский

en: Tagalog
ru: Тагальский

en: Ukrainian
ru: Украинский

en: Vietnamese
ru: Вьетнамский

en: Board
ru: Доска

en: Social Media
ru: Социальные сети

en: Hide description
ru: Скрыть описание

en: Configure Metatag defaults.
ru: Настройка мета-тегов по умолчанию

en: Malaysian
ru: Малазийский
