Pinterest Widget (2.1.0) - en to sl translation catalogue (16 entries)

en: Language
sl: Jezik

en: Size
sl: Velikost

en: Name
sl: Ime

en: Preview
sl: Predogled

en: Header
sl: Glava

en: Custom
sl: Prilagojeno

en: Medium
sl: Srednja

en: Configuration
sl: Nastavitve

en: Profile
sl: Profil

en: English
sl: Angleščina

en: French
sl: Francoščina

en: Italian
sl: Italijanščina

en: Spanish
sl: Španščina

en: Japanese
sl: Japonščina

en: Korean
sl: Korejščina

en: About
sl: O modulu
