Pinterest Widget (2.1.0) - en to sq translation catalogue (36 entries)

en: Language
sq: Gjuha

en: Size
sq: Madhësia

en: Name
sq: Emri

en: Preview
sq: Shikoje

en: Small
sq: E vogël

en: Large
sq: E madhe

en: Header
sq: Titulli

en: Custom
sq: E personalizuar

en: Medium
sq: Mesatar

en: Configuration
sq: Konfigurimi

en: Profile
sq: Profili

en: English
sq: Anglisht

en: French
sq: Frengjisht

en: Italian
sq: Italisht

en: Spanish
sq: Spanjisht

en: Japanese
sq: Japonisht

en: Korean
sq: Koreane

en: Czech
sq: Çekisht

en: Danish
sq: Danisht

en: Dutch
sq: Hollandeze

en: Finnish
sq: Finlandeze

en: German
sq: Gjermanisht

en: Greek
sq: Greqisht

en: Hungarian
sq: Hungarisht

en: Indonesian
sq: Indoneziane

en: Norwegian
sq: Norvegjeze

en: Polish
sq: Polonisht

en: Portuguese
sq: Portugeze

en: Romanian
sq: Rumanisht

en: Russian
sq: Rusisht

en: Slovak
sq: Sllovake

en: Swedish
sq: Suedisht

en: Turkish
sq: Turqisht

en: About
sq: Informacione

en: Ukrainian
sq: Ukrahinase

en: Vietnamese
sq: Vietnameze
