Pinterest Widget (2.1.0) - en to te translation catalogue (33 entries)

en: Language
te: భాష

en: Size
te: కొలత

en: Name
te: పేరు

en: Preview
te: మునుజూపు

en: Medium
te: మధ్యస్థం

en: Full name
te: పూర్తి పేరు

en: English
te: ఆంగ్లం

en: French
te: ఫ్రెంచ్

en: Italian
te: ఇటాలియన్

en: Spanish
te: స్పానిష్

en: Japanese
te: జపనీస్

en: Korean
te: కొరియన్

en: Features
te: విశేషాలు

en: Czech
te: చెక్

en: Danish
te: డానిష్

en: Dutch
te: డచ్

en: Finnish
te: ఫీనిష్

en: German
te: జర్మన్

en: Greek
te: గ్రీకు

en: Hungarian
te: హంగేరియన్

en: Indonesian
te: ఇండోనేసియన్

en: Norwegian
te: నార్వేజియన్

en: Polish
te: పోలిష్

en: Portuguese
te: పోర్చుగీస్

en: Romanian
te: రొమేనియన్

en: Russian
te: రష్యన్

en: Slovak
te: స్లోవాక్

en: Swedish
te: స్వీడిష్

en: Turkish
te: టర్కిష్

en: About
te: గురించి

en: Thai
te: థాయి

en: Ukrainian
te: ఉక్రేనియన్

en: Vietnamese
te: వియెత్నామీస్
