Pinterest Widget (2.1.0) - en to vi translation catalogue (16 entries)

en: Language
vi: Ngôn ngữ

en: Size
vi: Dung lượng

en: Name
vi: Tên

en: Preview
vi: Xem trước

en: Small
vi: Nhỏ

en: Large
vi: Rộng

en: Node type
vi: Kiểu node

en: Header
vi: Tiêu đề

en: Custom
vi: Tùy chỉnh

en: Medium
vi: Vừa

en: Configuration
vi: Cấu hình

en: Profile
vi: Hồ sơ người dùng

en: Full name
vi: Họ và tên

en: Features
vi: Tính năng

en: About
vi: Giới thiệu

en: Vietnamese
vi: Tiếng Việt
