Piwik Web Analytics (8.x-1.2) - en to mn translation catalogue (11 entries)

en: Pages
mn: Хуудаснууд

en: Value
mn: Утга

en: Search
mn: Хайх

en: Variable
mn: Хувьсагч

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Name
mn: Нэр

en: Statistics
mn: Статистик

en: Page
mn: Хуудас

en: Visibility
mn: Харагдах байдал

en: Roles
mn: Үүргүүд

en: Users
mn: Хэрэглэгчид
