Piwik Web Analytics (8.x-1.3) - en to ne translation catalogue (11 entries)

en: Pages
ne: पृष्ठ

en: Search
ne: खोज्नुहोस्

en: Settings
ne: व्यवस्था

en: Name
ne: नाम

en: General settings
ne: सामान्य सेटिंग्स

en: Statistics
ne: तथ्याङ्क

en: Page
ne: पृष्ठ

en: Visibility
ne: दर्शनीयता

en: Roles
ne: भूमिका

en: Users
ne: प्रयोगकर्ताहरू

en: Error message
ne: त्रुटि भएको सन्देश
