Piwik Web Analytics (8.x-1.4) - en to km translation catalogue (29 entries)

en: Pages
km: ទំព័រ

en: Value
km: តម្លៃ

en: Search
km: ស្វែងរក

en: Variable
km: អថេរ

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: General settings
km: ការ​កំណត់​ទូទៅ

en: Advanced settings
km: ការ​កំណត់​កម្រិត​ខ្ពស់

en: Statistics
km: ស្ថិតិ

en: Page
km: ទំព័រ

en: Visibility
km: ភាពអាច​មើល​ឃើញ

en: Roles
km: តួនាទី​

en: Role
km: តួនាទី

en: Users
km: អ្នក​ប្រើ

en: @module (<span class="admin-enabled">enabled</span>)
km: @module (<span class="admin-enabled">បាន​បើក</span>)

en: Error message
km: សារ​កំហុស

en: Warning message
km: សារ​ព្រមាន

en: HTTP request status
km: ស្ថានភាព​សំណើ HTTP

en: Fails
km: បរាជ័យ

en: Your system or network configuration does not allow Drupal to access web pages, resulting in reduced functionality. This could be due to your webserver configuration or PHP settings, and should be resolved in order to download information about available updates, fetch aggregator feeds, sign in via OpenID, or use other network-dependent services.
km: ការ​កំណត់​រចនា​សម្ព័ន្ធ​ប្រព័ន្ធ ឬ​បណ្ដាញ​​របស់​អ្នក​​មិន​អនុញ្ញាត​ឲ្យ Drupal ចូល​ដំណើរការ​ទំព័រ​តំបន់​បណ្តាញ ដែល​លទ្ធផល​ក្នុងការ​កាត់​បន្ថយ​មុខងារ ។ នេះ​អាច​ដោយសារ​តែ​ការ​កំណត់​រចនាសម្ព័ន្ធ​ម៉ាស៊ីន​​បម្រើ​តំបន់​បណ្តាញ​របស់​អ្នក ឬ​ការកំណត់​ PHP ហើយ​គួរ​តែ​ត្រូវ​​ដោះស្រាយ​ឡើងវិញ​ដើម្បី​ទាញយក​ព័ត៌មាន​អំពី​ភាព​ទាន់​សម័យ​ដែល​មាន ប្រមូល​យក​មតិព័ត៌មាន​សរុប ចូល​តាម​រយៈ​លេខសម្គាល់​ចំហ ឬ​ប្រើសេវា​ភាព​អាស្រ័យ​បណ្តាញ​ផ្សេង​ទៀត ។

en: Not restricted
km: មិន​ត្រូវ​បាន​​ដាក់​កម្រិត

en: Status message
km: សារ​ស្ថាន​ភាព​

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
km: បញ្ជាក់​ទំព័រ​ដោយ​ប្រើ​ផ្លួវ​របស់​ពួក​វា​ ។ បញ្ចូល​ផ្លូវ​មួយ​ក្នុង​មួយ​ជួរ ។ សញ្ញា​ '*' ​ជា​តួ​អក្សរ​ជំនួស ។ ផ្លូវ​ជា​ឧទាហរណ៍​គឺ​ %blog សម្រាប់​ទំព័រ​កំណត់​ហេតុ​បណ្តាញ​ និង​ %blog-wildcard ​សម្រាប់​រាល់​កំណត់​ហេតុ​ផ្ទាល់​ខ្លួន​ ។ %front គឺ​ជា​ទំព័រ​មុខ​ ។

en: Pages on which this PHP code returns <code>TRUE</code> (experts only)
km: ទំព័រ​លើ​កូដ​ PHP ​នេះ​ត្រឡប់​ <code>តម្លៃ​ពិត</code> (តែ​អ្នក​ជំនាញ​ប៉ុណ្ណោះ)

en: Pages or PHP code
km: ទំព័រ​ ឬ​កូដ​ PHP

en: If the PHP option is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP code can break your Drupal site.
km: បើ​សិន​ជម្រើស​ PHP ​ត្រូវ​បាន​ជ្រើស​ សូម​បញ្ចូល​កូដ​ PHP ​នៅ​ចន្លោះ​ %php ។ ចំណាំ​ថា​ការ​ប្រតិបត្តិ​កូដ​ PHP ​មិនត្រឹម​ត្រូវ​​អាច​នឹង​បញ្ឈប់​តំបន់​បណ្តាញ​ Drupal របស់​អ្នក​ ។

en: Not customizable
km: មិន​អាច​ប្តូរ​តាម​បំណង​បាន​ទេ

en: Restricted to certain pages
km: បាន​ដាក់​កម្រិត​ទៅ​​ទំព័រ​ជាក់លាក់​

en: This field has been disabled because you do not have sufficient permissions to edit it.
km: វាល​នេះ​ត្រូវ​បាន​បិទ ពីព្រោះ​អ្នក​មិន​មាន​សិទ្ធិ​គ្រប់គ្រាន់​ដើម្បី​កែសម្រួល​វា ។
