Piwik Web Analytics (8.x-1.4) - en to ml translation catalogue (7 entries)

en: Pages
ml: താളുകള്‍

en: Value
ml: മൂല്യം

en: Search
ml: തിരയൂ

en: Variable
ml: വേരിയബിൾ

en: Settings
ml: ക്രമീകരണങ്ങള്‍

en: Name
ml: പേര്

en: HTTP request status
ml: എച്ച്.ടിടിപി റിക്വസ്റ്റ് സ്റ്റാറ്റസ്
