Piwik pro (1.0.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (8 entries)

en: Pages
lt: Puslapiai

en: General settings
lt: Pagrindinės nuostatos

en: Statistics
lt: Statistika

en: Visibility
lt: Matomumas

en: About
lt: Apie

en: Add tracking to specific pages
lt: Pridėti sekimą specifiniams puslapiams

en: Uses
lt: Naudoja

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
lt: Nurodykite puslapius pagal jų kelius. Vienas kelias eilutėje. Simbolis '*' kaip pakaitinis elementas. Pavyzdžiui %blog tinklaraščio puslapis %blog-wildcard kiekvienam asmeniniui tinklaraščiui. %front pirmam puslapiui.
