Piwik PRO (1.0.3) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Pages
jv: Kācā

en: General settings
jv: Sétingan umum

en: Statistics
jv: Statistik

en: Visibility
jv: Sing dikétokne

en: About
jv: Ngenani
