Piwik PRO (1.0.4) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: Pages
hi: पृष्ठ

en: General settings
hi: सामान्य स्थापनाएँ

en: Statistics
hi: आँकड़े

en: Visibility
hi: दर्शनीयता

en: About
hi: के बारे में

en: Uses
hi: उपयोग
