Piwik PRO (1.1.0) - en to az translation catalogue (7 entries)

en: Pages
az: Səhifələr

en: Statistics
az: Statistika

en: Visibility
az: Görünüş

en: Roles
az: Rollar

en: role
az: rol

en: About
az: Haqqında

en: Uses
az: İstifadə edir
