Piwik PRO (1.1.0) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Pages
bg: Страници

en: General settings
bg: Общи настройки

en: Statistics
bg: Статистики

en: Visibility
bg: Видимост

en: Roles
bg: Роли

en: role
bg: роля
