Piwik PRO (1.1.0) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: Pages
gu: પૃષ્ઠો

en: Visibility
gu: દ્રશ્યતા

en: Roles
gu: હોદ્દાઓ

en: role
gu: હોદો

en: About
gu: વિશે

en: Uses
gu: ઉપયોગો
