Piwik PRO (1.1.0) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: Pages
hy: Էջեր

en: Statistics
hy: Վիճակագրություն

en: Visibility
hy: Տեսանելիություն

en: Roles
hy: Դերեր

en: role
hy: դեր

en: Uses
hy: Օգտագործում
