Piwik PRO (1.1.0) - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: Pages
ka: გვერდები

en: General settings
ka: ზოგადი პარამეტრები

en: Statistics
ka: სტატისტიკა

en: Visibility
ka: ხილვადობა

en: Roles
ka: როლები

en: role
ka: როლი
