Piwik PRO (1.1.0) - en to sq translation catalogue (7 entries)

en: Pages
sq: Faqet

en: General settings
sq: Rregullimet e përgjithshme

en: Statistics
sq: Statistikat

en: Visibility
sq: Dukshmëria

en: Roles
sq: Rolet

en: role
sq: roli

en: About
sq: Informacione
