Piwik PRO (1.1.0) - en to ug translation catalogue (6 entries)

en: Pages
ug: بەت

en: Visibility
ug: كۆرسىتىش

en: Roles
ug: ئەزا ھوقۇقى

en: role
ug: ئەزالار گورۇپپسى

en: About
ug: ھەققىدە

en: Uses
ug: ئىشلىتىش
