Piwik PRO (1.1.1) - en to bn translation catalogue (6 entries)

en: Pages
bn: পৃষ্ঠাসমূহ

en: Statistics
bn: পরিসংখ্যান

en: Roles
bn: ভূমিকা

en: role
bn: ভূমিকা

en: About
bn: সম্পর্কে

en: Uses
bn: ব্যবহারকারীবৃন্দ
