Piwik PRO (1.1.1) - en to dz translation catalogue (5 entries)

en: Pages
dz: ཤོག་ལེབ་ཚུ།

en: Statistics
dz: ཚད་རྩིས་

en: Visibility
dz: མཐོང་གསལ།

en: Roles
dz: ལས་འགན།

en: role
dz: ལས་འགན་
