Piwik PRO (1.1.1) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: Pages
eo: Paĝoj

en: General settings
eo: Ĝeneralaj agordoj

en: Statistics
eo: Statistiko

en: Visibility
eo: Videbleco

en: Roles
eo: Roloj

en: role
eo: rolo
