Piwik PRO (1.1.1) - en to et translation catalogue (8 entries)

en: Pages
et: Lehed

en: General settings
et: Üldised seaded

en: Statistics
et: Statistika

en: Visibility
et: Nähtavus

en: Roles
et: Rollid

en: role
et: roll

en: About
et: Programmist

en: Uses
et: Kasutab
