Piwik PRO (1.1.1) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Pages
is: Síður

en: General settings
is: Almennar stillingar

en: Statistics
is: Tölfræði

en: Visibility
is: Sýnileiki

en: Roles
is: Hlutverk

en: role
is: hlutverk

en: About
is: Um
