Piwik PRO (1.1.1) - en to kk translation catalogue (6 entries)

en: Pages
kk: Беттер

en: General settings
kk: Бас теңшелімдер

en: Statistics
kk: Статистика

en: Visibility
kk: Көріну

en: Roles
kk: Рөлдер

en: role
kk: рөл
