Piwik PRO (1.1.1) - en to ku translation catalogue (8 entries)

en: Pages
ku: پەڕەکان

en: General settings
ku: سازکارییە گشتییەکان

en: Statistics
ku: ئامار

en: Visibility
ku: بینایی

en: Roles
ku: ڕۆڵەکان

en: role
ku: ڕۆڵ

en: About
ku: دەربارە

en: Uses
ku: بەکاردەهێنێت
